Begam Butik Otel[email protected] / +90 384 511 42 44 / 0530 360 22 97
Rezervasyon Iptali

• CHECK-IN / CHECK OUT; Otelimizden çıkışlar saat 12:00’e kadar yapılmakta, girişler ise saat 14:00’dan itibaren başlamaktadır. Saat 12:00’a kadar odalarımızın boşaltılması konusunda göstereceğiniz hassasiyete şimdiden teşekkür ederiz.

• LATE CHECK OUT / GEÇ ÇIKIŞ; Geç çıkış talepleri oda müsaitliğimize bağlı olarak kabul edilebilmektedir. Geç check out talebiniz kabul edildiği taktirde eğer müsait ise kendi odanız değil ise farklı bir oda 12:00’dan 24:00’a kadar adınıza satışa kapatılmaktadır. Geç çıkış talepleri için yarım günlük oda ücreti uygulanmaktadır.

• EARLY CHECK-IN / ERKEN GİRİŞ; Otelimize 14:00’dan daha erken bir saatte giriş yaparsanız oda müsaitliği varsa misafirlerimiz derhal odalarına yerleşebilmektedirler. Erken girişlerde kahvaltı talepleri masa müsaitliğimize bağlı olduğundan önceden rezervasyon gereklidir ve ekstra ücretine tabiidir.

• ODA TİPİ ve KAT SEÇİMİ; Az odalı küçük bir tesis olduğumuzdan oda dağılımı rezervasyon önceliği ve müsaitlik takvimimize göre belirlenmektedir, bu yüzden her zaman istediğiniz katta ve istediğiniz yatak tipinde bir oda garanti edilememektedir. Odalarımız doğal kemer örmedir ve tarihi bir yapıya sahiptir.

• OTELİMİZİN ORTAK KULLANIM ALANALRI ; Manzaralı kahvaltı salonu,2 adet açık manzaralı teras ve ağaçlar,çiçekler ve doğal yapıyla süslenmiş bahçemiz bulunmakta. Ayrıca otelimiz saat 12:00-22:00 saatleri arası manzaralı açık ve kapalı alanı mevcut cafesi mevcuttur.

• DIŞARIDAN SATIN ALINAN GIDA MADDELERİ HAKINDA; Otelimize dışarıdan yiyecek içecek getirilmesine ve ortak alanlarda tüketilmesine izin verilmemekte, dışarıdan satın alınan gıda maddeleri yüzünden misafirlerimizin karşılaşacağı herhangi bir sağlık problemine karşı otelimiz sorumluluk kabul etmemektedir.

• İKİ YADA DAHA ÇOK ÇOCUKLU AİLELER; Odalarımızda ikinci bir ek yatak koymak için müsait yer bulunmaktadır, ikinci bir ek yatak ücretlidir.

• REZERVASYON GÜVENLİĞİ; Turizm Bakanlığınca Konaklama Tesisleri için belirlenmiş olan ”Turizm ve Otel İşletmeciliği Etik Kuralları” gereği üst üste çifte rezervasyon alınarak misafirlerin mağdur edilmemesi adına rezervasyon alındığı anda odanız satışa kapatılarak başka bir misafire çifte satış şansı engellenmektedir.48 saat öncesinden iptal edilmediği takdirde, Adınıza satışa kapatıldığından ötürü, odanızın bir başka misafire satış şansı mümkün olmadığından ödemesi önceden alınsın yada alınmasın kullanılmayan rezervasyonlar ya da erken ayrılışlarda toplam konaklama bedeli tahsil edilmekte ve herhangi bir ücret iadesi ya da iskonto yapılmamaktadır!

• İPTAL İADE KURALLARI (10 GÜN KURALI); 4 suit Odalı küçük otelimizde konaklama tarihinize 10 gün kalaya kadar rezervasyonunuzu koşulsuz olarak iptal edebilirsiniz, konaklama tarihinize 10 günden daha az bir süre kaldığında herhangi bir iptal yada iade talebi kabul edilmemekte konaklama bedelinizin tamamı tahsil edilmektedir. Otel işletmemize rezervasyon yaptıran misafirlerimiz, rezervasyon ödemelerini gerçekleştirmekle bu sekiz maddelik basit otel kuralarımızı kabul etmiş oldukları muteber sayılmaktadır.

• Otelimiz odalarımız iç içe bağlı 1 yatak odası,1 oturma ve dinlenme odası,1 adet jakuzili banyo bulunmaktadır. Bütün odalarımız klimalı ve merkezi ısınma sistemi mevcuttur.

Translate »
Whatsapp
1
Yardıma mi ihtiyacınız var?
Merhaba,Size Nasil Yardımcı Olabilirim?